Home LifeStyle VIDEOLAJM/ Viktor Zhusti 80 vjeç dhe Mimika Luca 85 vjeç vërtetojnë se...

VIDEOLAJM/ Viktor Zhusti 80 vjeç dhe Mimika Luca 85 vjeç vërtetojnë se vitet janë thjesht numra

Një video ku shfaqen duke kërcyer dy aktorët e njohur Viktor Zhusti dhe Mimika Luca tregon se janë shpirti i festës. Ndonëse vitet kalojnë, buzëqeshja dhe humori nuk venitet nga fytyra e tyre.

Dy ditë më parë janë filmuar në 85-vjetorin e lindjes së Mimikës dhe janë bërë viralë në rrjet teksa kërcejnë së bashku.

Me ato pamje vërtetojnë se vitet janë thjesht numra.

Previous articleKëto shenja të horoskopit do e fillojnë në mënyrë fantastike vitin e ri, zbuloni nëse bëni pjesë edhe ju
Next articleNë veri ka kryengritje kundër rendit kushtetues të Kosovës, jo prishje rendi