Saturday, May 21, 2022

Editorial

Trekëndëshi i Bermudës dhe komploti anti-Basha

Nga Skënder Sadri KAPITI Për herë të parë në Shqipëri termin politik “Trekëndëshi i  Bermudës”e përdori ish Kryetrari i...

Aktualitet

Covid19/ MSH: 36 raste të reja gjatë 24 orëve...

36 persona janë infektuar nga pandemia e koronavirusit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se gjatë 24...

Lajmi fundit

Opinione

PS ofroi kompromis për ndryshimin e rezolutës për...

Nga Adriatik Doçi Partia Socialiste i ka kërkuar përfaqësuesve të ‘Rithemelimit’ të Sali Berishës kompromis për të hartuar...

YouTube Channel

NJOFTIM

 
Kantina e Pijeve Gjergj Kastrioti Skenderbeu  njofton te gjithe aksioneret e saj qe  :
 
Ne daten 02/06/2022  ora 10:00 prane Zyrave te administrates se Kantines se Pijeve Gjergj Kastrioti Skenderbeu do te zhvillohet mbledhja e aksionereve te Kantines me kete tematike:
  1. Zgjatja e afatit te Keshillit Mbikqyres.
  1. Aprovimi i Pasqyrave Financiare per vitin ushtrimor  2021.
  1. Shqyrtimi i kerkeses se paraqitur prane sekretarise per blerje aksionesh nga nje person i trete .
 
Jeni te lutur te merni pjese ! 
15,495FansLike
0FollowersFollow
303SubscribersSubscribe

Politika

Ministri i Jashtëm grek të hënën në Tiranë/...

Ministri i jashtëm grek, Nikos Dendias viziton të hënën Tiranën, duke e nisur ndalesën e tij në...

Dossier

Dokumentet e Byrosë Politike/ “Kam shkuar me femra, por...

Një dokument sekret i Byrosë Politike, i vitit 1961, zbulon një ngjarje të pazakontë: Njëri prej byroistëve më të...

Kronika

Aksident në aksin Balldre-Lezhë, përplasen dy automjete, i...

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Balldre-Lezhë, pranë një karburanti. Mësohet se dy automjete ja përplasur me...

Ekonomia

Turizmi, në pritje mes pasigurish

Në prag të sezonit turistik veror 2022, tur-operatorët janë të pasigurt për ecurinë e përgjithshme të tij. Sigurisht në...

Xhaxhi Militanti

FOTOT/ “Si ka evoluar shqiponja”, rrjeti masakron Ronela Hajatin

  Paraqitja skandaloze, shfaqja erotike dhe kënga mediokre me të cilën Ronela Hajati përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision ka marrë kritika...

Sport

Kosova

Rajoni

Bota

Kulture

Baleti “Para stuhisë” nga Çesk Zadeja, TKOB: Një vlerë...

Baleti “Para stuhisë” u shfaq për publikun më 20 maj të vitit 1982. 40 vite më parë, Teatri Kombëtar...

Plani i Menaxhimit për Beratin dhe Gjirokastrën, IKTK një...

Instituti Kombëtar i Trashëgimisë Kulturore bën me dije se një tjetër bashkëpunim ka nisur me CHwB Albania, Fakultetin e...

Kuriozitete

Pyetja që bën Elon Musk në çdo intervistë para...

Intervistat e punës mund t'ju bëjnë mjaft nervozë, sepse kurrë nuk e dini se cilat janë pyetjet që do...

Paralajmërojnë ekspertët: Dilni urgjent nga deti nëse shihni këto...

Me afrimin e shpejtë të verës, shumë prej nesh priren të shkojnë drejt plazhit, veçanërisht për të shijuar detin....

LifeStyle

Video/ Plasin të qeshurat, Agron Llakaj dhe Romeo nuk...

I ftuari i radhës në emisionin e vëllezërve Veshaj ishte aktori i mirënjohur Agron Llakaj në “Më lër të...

Donaldi krijon versionin e ri të këngës së Semit:...

Në puntatën e djeshme të emisionin “Më lër të flas” në Top Channel, ishte e ftuar Semi Jaupaj, e...
SiteLock