Home Sport VIDEO/ U shpallën kampion të serisë A për herë të 3-të, tifozët...

VIDEO/ U shpallën kampion të serisë A për herë të 3-të, tifozët e Napolit pushtuan fushën

Pushtohet fusha e stadiumit të Udines pas përfundimit të ndeshjes në stadiumin “Dacia Arena” në Friuli.

Pavarësisht se ishte stadiumi i Udineses, tifozët e Napolit pushtuan fushën pas barazimit që i dha titullin skuadrës nga jugu i Italisë.

Previous article“Nuk e shtyva unë rritjen e pagave”/ Rama: Edhe nëse rritja bëhet në maji, pagat do t’i merrni që…
Next articleSi 21-vjeçari kreu kasaphanë duke vrarë 8 persona dhe plagosur 14 të tjerë në Serbi