Home Aktualitet VIDEO/ Ky është qytetari që goditi me grusht në mes të turmës...

VIDEO/ Ky është qytetari që goditi me grusht në mes të turmës Berishën

Këto janë pamjet kur qytetari godet me grusht kreun e PD-së Sali Berisha.

Siç shihet në pamjet në momentin që Berisha së bashku me protestuesit po marshonin drejt protestës një qytetar identiteti i të cilit nuk dihet ka ndërhyrë mes turmës dhe e ka goditur me grusht në fytyrë.

Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat të cilët e kanë goditur me grushte dhe shqelma personin që goditi Berishën.

Previous articlePamjet me dron: Demokratët braktisin Berishën në protestën anti-BE, jo më shumë se 300 persona
Next articlePas goditjes me grusht, Berisha i gjakosur para protestuesve: Askush nuk na mposht ne