Home Kronika U vetdogj me benzinë pak ditë më parë, identifikohet viktima

U vetdogj me benzinë pak ditë më parë, identifikohet viktima

Personi që u vetëdogj me benzinë të premten e kaluar në Durrës është identifikuar.

Ai ishte një 65-vjeçar nga Tirana, që sipas familjarëve kishte çrregullime mendore.

Engjëll K. u gjet të premten i djegur në ambjentet e një pallati të pabanuar në plazhin e Durrësit. Nga kqyrja e vendit të ngjarjes u deklarua se ai ishte vetëdjegur me benzinë.

Previous articleAlarm për bombë në pallatin presidencial në Maqedoninë e Veriut dhe në disa institucione tjera
Next articleFotografohet për herë të parë peshku që “ecën me duar”