Home Aktualitet U shkarkua nga posti i drejtorit të Përgjithshëm të Policisë/ Gledis Nano...

U shkarkua nga posti i drejtorit të Përgjithshëm të Policisë/ Gledis Nano i rikthehet universitetit, nis MASTER për…

Gledis Nano është një nga 40 fituesit e degës së Masterit Ekzekutiv në Kriminologji, pranë Fakultetit të Drejtësisë, shkruan Top Channel.

“Lidhet me mos përmbushje të objektivat në lidhje me drejtorin e përgjithshëm të policisë, me situatën e krijuar në muajt e fundit, situatë që kërkon një reagim më të fortë dhe një menaxhim më efikas të policisë së shtetit, Për momentin detyrat do i nënshtrojë drejtori i Policisë. Puna do jetë e gjithanshme, ngjarjet e ndodhur kanë qenë arsyeja se policia kërkon një reagim dhe një menaxhim më efikas”, tha ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi në atë kohë.

Previous articleE kishit dëgjuar më parë? Llojet e kafesë zbulojnë karakterin tuaj
Next article“Dallgë deri 3.5 metra”, moti i keq “godet” Vlorën, ja njoftimi i rëndësishëm: Ndaloni…