Home Aktualitet Tri dekada në politikë, Berisha rrëfen pikëllimin: Po na ikën rinia, do...

Tri dekada në politikë, Berisha rrëfen pikëllimin: Po na ikën rinia, do ta bëj këtë vend me patjetër

Pas tre dekadash në politikë, Sali Berisha thotë se shqiptarët tani po largohen dhe se shpresa nuk ekziston.

Ai thotë se do ta bëjë Shqipërinë.

“Po ikën rinia, po ikën e ardhmja. Ndaj sot kemi një mision. Bashkë, të bindim këdo që kemi në krah, t’u themi ky vend bëhet, dhe do të bëhet. Ky është mision i vërtetë. Për çdo shqiptar, për PD, është misioni juaj, i anëtarëve dhe mbeshtetësve të lirisë e demokracisë!”, shkruan Berisha./TemA