Home Politike Tre ish-deputetë dhe gazetari Tedi Blushi, zbardhet lista me 63 kandidatë të...

Tre ish-deputetë dhe gazetari Tedi Blushi, zbardhet lista me 63 kandidatë të Partisë së Lirisë për këshillin bashkiak të Tiranës

Zbardhet lista me 63 kandidatë të Partisë së Lirisë për këshillin bashkiak të Tiranës.

Në listë siç shihet ka ish-gazetarë, farmacistë, politologë, avokatë etj. Ish-deputetët Silva Caka, endrit Braimllari dhe Floida Kërpaçi kryesojnë listën e emrave si kandidatë për Këshillin Bashkiak të Tiranës.

Kujtojmë se sot KQZ regjistroi Partinë e Lirisë si subjekt për zgjedhjet e 14 majit.

Previous articleDi Maria nderon Juven, “engjëlli” mendon rinovimin. Chiesa “thyhet” sërish
Next articleShpërthimi me tritol në Laç, policia: Lënda plasëse u vendos në…