Home Kronika Tjetër aksident në Divjakë, vajza humb kontrollin e mjetit, ndërron jetë e...

Tjetër aksident në Divjakë, vajza humb kontrollin e mjetit, ndërron jetë e ëma

Rreth orës 17:00, në aksin rrugor “3 urat-Çermë”, shtetasja B. A., duke drejtuar automjetin tip “Opel” ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, ka ndërruar jetë pasagjerja në automjet, shtetasja H. A., si edhe është dëmtuar dhe po merr ndihmën mjekësore në spital, drejtuesja e automjetit, shtetasja B. A.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Previous articleViktima dhe shkatërrime nga përmbytjet në Kaliforni, por meteorologët parashikojnë tjetër valë stuhish të frikshme
Next articleDiamanti, një risi për teknologjitë kuantike të së ardhmes