Home Sport Ten Hag: E papranueshme! Jam shumë i zhgënjyer dhe i zemëruar për...

Ten Hag: E papranueshme! Jam shumë i zhgënjyer dhe i zemëruar për këtë”

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, e kishte të vështirë të fliste për humbjen e rëndë 7-0 në “Anfield”.

Previous articleTuzi feston kuqezi, Nik Gjeloshaj në prag të fitores: Kemi shumicën absolute
Next articlePlas grushti brenda partisë, kryebashkiaku aktual kërkon një mandat të tretë