Home LifeStyle Tea publikon foto me kunatën, do habiteni nga ngjashmëria e frikshme

Tea publikon foto me kunatën, do habiteni nga ngjashmëria e frikshme

Tea dhe Bearti kanë konfirmuar lidhjen e tyre edhe pse ajo kishte dal si çift me Andin nga emisioni, por që këto gjëra i ka sqaruar me disa video te publikuara nga vet ajo.

Gjithashtu ajo ka postuar edhe një foto me kunatën, Idea, të cilat kanë shumë ngjashmëri me njëra tjetrën.

Gjatë ditëve të fundit Tea ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të lidhjës me Beartin dhe akuzave kundër emisionit “Për’puthen” .

Tea publikon foto me kunatën, do habiteni nga ngjashmëria e frikshme

SOURCEBulevard News
Previous articlePolitikanët ia hipin çarterit e ikin në Turqi, po ju o fukarenj çdo bëni, që iu shkoni në takime?
Next articlePersekutimi shtetëror i Musine Kokalarit sipas dokumentave