Home Kronika Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për një të vrarë

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për një të vrarë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mesditën e sotme në Shkodër. Burimet bëjnë me dije se deri më tani dyshohet se ka një viktimë.

Të shtënat janë dëgjuar në lagjen “Skënderbeg”, në vendin e njohur si “Varrezat Katolike”. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes

vijon…

Previous articleGjyqi në Hagë/ Pjetër Shala ndjek sërish virutalisht gjykimin ndaj tij, seanca vazhdon të jetë private
Next articleDita Botërore e Astmës 2023/ Rëndësia dhe simptomat tek fëmijët