Home Kosova Të shtëna me armë zjarri në një hotel në Prishtinë, 1 i...

Të shtëna me armë zjarri në një hotel në Prishtinë, 1 i vdekur 2 të plagosur

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë në një hotel në Prishtinë, ndërkohë dy persona kanë mbetur të plagosur me armë të ftohta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:20 në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

“Sot rreth orës 13:20 policia ka marrë informatën për të shtëna  me armë zjarri, në lagjen Arbëria të Prishtinës, saktësisht në një hotel. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor.

Escobar vizitë në Kosovë, takim me Osmanin: Presim rezultate pozitive në Ohër! Vuçiç: Serbia nuk firmos

Ndërsa dy persona të tjerë të lënduar(dyshohet me mjet të mprehtë) janë  dërguar për tretman mjekësor.  Aktualisht hetuesit policor, në koordinim me prokurorin e shtetit  janë duke punuar për të ndriçuar dhe sqaruar të gjitha rrethanat që kanë të bëjnë me këtë ngjarje”,- njofton policia.

Previous articleBurrat e mejdanit
Next articleEvi Kokalari: Ja kush është politikani i infiltruar nga Meta për të “rrëmbyer” selinë blu dhe lajmi tronditës që do marrë PD nga gabimi i Berishës