Saturday, July 2, 2022
Home Tags Vrasje

Tag: vrasje

Media amerikane: Si do e vriste ISIS ish-presidentin Bush në Dallas...

Dy informatorë sekret i treguan Forbes planin. Nga vëzhgimi i llogarisë në Whatsapp është zbuluar plani për të kontrabanduar vrasës në SHBA për të vrarë ish-presidentin në...

Vrasja e vëllezërve Haxhiaj/ Hoxhaj: Dumanit iu bllokua automatiku, dola unë...

Është zbardhur edhe vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhiaj, të cilët u ekzekutuan pasditen e 27 prillit 2020 në tregun e makinave...

Vrasja e kamarierit në Elbasan/ Prokuroria mbyll hetimet, dërgon dosjen për...

Prokuroria e Elbasanit mbyll hetimet dhe çon për gjykim dosjen e Erjon Llapushit e Luan Dulellarit. Erjon Llapushi është autori i krimit makabër në një...

‘Fillimisht të dhunohet’/ Dyshonte se e tradhtoi me shokun e ngushtë...

120 mijë euro jepte avokati Alban Bengasi për të eliminuar ish-gruan e tij, vetëm se mendonte se e kishte tradhtuar me shokun e ngushtë. Dëshminë...

DOSJA E SPAK: Çapajt i ofruan 200 mijë euro Dumanit për...

Abc ka siguruar dosjen e SPAK, lidhur me hetimet e nisura për disa nga anëtarët e bandave në Shqipëri, të cilat përmbajnë brenda materialet...

Atentati ndaj Blerim Preçit në Lezhë, prishja e pazareve të drogës...

Automjeti tip "Audi" ngjyrë gri i përdorur nga autoret në atentatin e dështuar ndaj kushërinjve Preçi nga Miloti është filmuar nga kamerat e sigurisë...

Vrau ish-bashkëshorten në shtëpinë e prindërve të saj, prokuroria e Fierit...

Prokurosia e Fierit ka mbyllur hetime dhe ka dërguar për gjykim Elton Bengaj i akuzuar për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij 23-vjeçares Sabrina Bengajt,...

Dëshmia e nënës së Endri Mustafës që u vra në Livadhe:...

Mesnatën e 14 majit 2021 Shkodra u trondit nga një tjetër vrasje me natyrë mafioze dhe produkt përplasjeve të bandave kriminale që veprojnë në...

Karamuço tregon detaje: Kush është vajza e showbizz që bën qitje...

Tri ditë më parë, Ervin Karamuço ekspert i kriminalistikës bëri publik në llogarinë e tij në Facebook, rastin e një personazhi “VIP” që sipas...

Duke fshirë gjakun e viktimës me qetësi, gruaja e vrasësit në...

Qerime Hoxha është bashkëshortja e Xhevair Hoxhës, i cili ditën e sotme vrau të fejuarën e djalit dhe më pas veten e tij. Hoxha ka...
SiteLock