Monday, August 15, 2022
Home Tags VJEDHJE

Tag: VJEDHJE

Edison Pula, ‘hajduti profesionist’ i 50 vjedhjeve u kap në Itali...

Edison Pula dhe Imer Masha ishin dy shqiptarët që u arrestuan në shkurt nga policia italiane. Dy “hajdutët profesionist” lanë “strofkën” e tyre në...

Dosja ‘Plumbi i Artë’/ Grabitje me Porche Cayen, i penduari i...

E fundit prej 6 grabitjeve me armë që ka zbardhur dëshmitari i drejtësisë Nuredin Dumani është ajo e vitit 2017 në një fshat të...

Akuza e fortë: Albana Vokshi dhe Belind Këlliçi vjet vodhën vota...

Albana Vokshi dhe Belind Këlliçi kanë vjedhur vota vjet në kuti për Lulzim Bashën kur u rizgjodh në krye të Partisë Demokratike pas humbjes...

Vodhi 50 m² rrjetë metalike që shërbente për mbrojtjen nga rënia...

Sa herë që ka reshje të dendura shiu, shpesh rrugët bllokohen për shkak të rrëshqitjes së gurëve. Kjo për shkak të mungesës së rrjetave...

Durrës/ Finalizohet operacioni “seriali”, arrestohet autori i pesë vjedhjeve

Është finalizuar operacioni i policisë i koduar "seriali" në Durrës. Në prangat e bluve të qytetit bregdetar ka rënë një 41 vjeçar, i cili...

Vodhi disa ushqime dhe një sasi lekësh në një dyqan, bie...

Një 35-vjeçar është vënë në pranga të policisë së Beratit, pasi është kapur duke vjedhur një sasi lekësh dhe ushqime në një market. Sipas...

Kanabis, kokainë dhe dhunë në familje, arrestohen 2 persona në Durrës

Policia e Durrësit vuri në pranga 2 persona për veprat penale zotërim lënde narkotike dhe dhunë në familje. 32-vjeçari A.P. u kap në flagrancë...

Kishte lënë makinën ndezur, dy persona e marrin menjëherë dhe ikin...

Dy persona ende të paidentifikuar i kanë vjedhur makinë një qytetari në fshatin Bërzhitë në Tiranë. Sipas policisë, ai e kishte lënë ndezur mjetin...

I vodhi valixhen me para dhe bizhuteri floriri kushërirës, në kërkim...

Lefter Dauti, 36-vjeç banues në Tiranë dhe Qamile Hakorja, 26-vjeç banuese në Dibër janë shpallur në kërkim nga policia pasi dyshohet se i kanë...

Ishin kthyer në tmerrin e banorëve të Korçës, përmes vjedhjes së...

Oltjon Kondi, Markel Qirjazi dhe Xhaferr Pojani janë tre burrat të cilët ishin kthyer në tmerrin e qytetarëve në qytetin e Korçës. Këta persona në...
SiteLock