Saturday, February 4, 2023
Home Tags Vellezerit abazi

Tag: vellezerit abazi

Meta në familjen e vëllëzërve Abazi: Thellësisht i prekur nga humbja...

Presidenti Ilir Meta ishte sot në Gjilan ku vizitoi familjen e vëllezërve Isa dhe Shemsedin Abazi të cilët humbën jetën pas tërmetit të 26 Nëntorit, pas...
SiteLock