Friday, January 27, 2023
Home Tags Vellezer

Tag: vellezer

Tjetërsimi i pronave në Shëngjin, Gjykata dënon me burg 3 vëllezër

Gjykata e Lezhës ka dënuar me nga 1 vit burg 3 persona, në lidhje me tjetërsimin e pronave në zonën e Ranës së Hedhun...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagosen dy vëllezër

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mes, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy...

VIDEO/ Me grushte e shkopinj hekuri, sherr mes të rinjve në...

Dy vëllezër nga Kosova janë konfliktuar fizikisht me grushte dhe sende të forta me dy vëllezër me banim në Shëngjin të Lezhës. Në konflikt janë...

Sherri në Berat/ tentuan t’i merrnin pistoletën policit dhe e dhunuan,...

Janë lënë në burg tre vëllezërit Gerald Marini, Marjus Marini dhe Arjan Marini, të cilët u përfshinë në një sherr dy ditë më parë në Berat,...

Tragjike! Virusi u merr jetën brenda ditës dy vëllezërve në Tiranë,...

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë, ku janë ndarë nga jeta brenda ditës si shkak i koronavirusit dy vëllezër...

Sot është me profesion mjek, ish-banori i ‘Big Brother’ flet për...

Ish-banori i ‘Big Brother’, Valer Kolnikaj, i cili është me profesion mjek, foli sot në emisionin ‘ABC e Mëngjesit’ boshllëkun e madh që ka...

Grabitet kasaforta e një biznesi gjatë natës në Kukës/ Policia vë...

Dy vëllezër janë autorët e dyshuar të vjedhjes së një kasaforte në një lokal në qytetin e Kukësit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, gjatë natës. Specialistët...
SiteLock