Thursday, February 9, 2023
Home Tags Vdesin oficeret ne gjermani

Tag: vdesin oficeret ne gjermani

Gjermani/ Vriten 2 policë, thirrja e tyre e fundit: Po na...

Dy oficerë policie janë qëlluar për vdekje në Gjermani. Bild shkruan se oficerët e moshave, 24 dhe 29-vjeç ishin në një patrullë rutinë në Gjermaninë perëndimore,...
SiteLock