Sunday, January 29, 2023
Home Tags Vdes aktori

Tag: vdes aktori

U godit fatalisht nga një hemorragji cerebrale në kokë, ndahet nga...

Ndahet nga jeta aktori i njohur John Callahan, i cili u godit fatalisht nga një hemorragji cerebrale në kokë, në moshën 66-vjeçare. Aktori fitoi famë...

Vdes aktori i njohur nga koronavirusi

Mark Blum, një aktor veteran i personazheve, i cili luajti në filmat  “Desperately Seeking Susan”  dhe “Crocodile Dundee”, si dhe serinë e fundit televizive...
SiteLock