Saturday, February 4, 2023
Home Tags Vaske curri

Tag: vaske curri

Intervista/ Flet këngëtari i mirënjohur i Përmetit, Vaskë Curri: Këngët më...

-Në rrugën time kam pasur frymëzim, nga Mentor Xhemali dhe Laver Bariu -Nuk munda të bëja një këngë për Enverin dhe pse më dhanë 6...
SiteLock