Friday, January 27, 2023
Home Tags Variantin

Tag: variantin

Kryeministri Edi Rama: Po përgatiten dhe po marrin masa për variantin...

Kryeministri Edi Rama tha në emisionin “Real Story” se po përgatiten dhe po marrin masa për variantin më të keq, duke shtuar kapacitetet spitalore,...
SiteLock