Saturday, February 4, 2023
Home Tags Varianti i ri i COVID

Tag: varianti i ri i COVID

Frika ndaj Omicron! Flet epidemiologu: Varianti më i parrezikshëm! ‘Arma’ jonë,...

Në një kohë kur festat e fundvitit po afrojnë dhe njerëzit mblidhen për të festuar, pyetja që lind është “A do të ketë një...

Paralajmërimi i OBSH-së: Varianti Omicron do të përhapet me shpejtësi marramendëse!...

Organizata Botërore e Shëndetësisë, paralajmëroi se varianti i ri i COVID-19, Omicron do të përhapet me shpejtësi marramendëse në të gjithë botën. Kreu i OBSH,...

Franca shtrëngon masat anti-COVID! Çfarë i duhet udhëtarëve për të kaluar...

Franca ka vendosur të shtrëngojë masat në kuadër të përpjekjes për të mbajtur situatën nën kontroll, duke lejuar të kalojnë kufirin udhëtarët e vaskinuar...
SiteLock