Sunday, January 29, 2023
Home Tags Variante te reja

Tag: variante te reja

Epidemiologu Alimehmeti bën publike të dhënat për variantet e reja COVID-19

Epidemiologu, Ilir Alimehmeti ka analizuar variantet e reja të përhapura të Covid-19 dhe rrezikshmërinë e tyre. Përmes një shkrimi të detajuar, Alimehmeti rendit edhe...

Variantet e reja të Covid, a do të funksionojnë vaksinat kundër...

Zyrtarët e shëndetit publik po hetojnë gjashtë raste të variantit brazilian  në Britani dhe po përdorin testime për të parë nëse është përhapur në...
SiteLock