Home Tags Tekste

Tag: tekste

Viti i ri shkollor/ Ina Zhupa: Keqmenaxhimi rëndon mbi mësuesit dhe...

Deputetja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka reaguar për nisjen e viti të ri shkollor. Ajo ka ndarë grafikun e nxënësve të diplomuar ndër...

Sezoni i ri shkollor, Kushi: Këtë vit përfitojnë libra falas klasat...

Në këtë sezon të ri shkollor do të përfitojnë libra falas edhe klasat e 8 dhe klasat e 9. Ky lajm është bërë me...

Ministrja Kushi: Tekstet mësimore të unifikuara, arritje e rëndësishme për diasporën...

Dy ministrat Majko dhe Kushi firmosin paketën e dokumenteve për procedurat dhe shpalljen e konkursit. Në ambientet e Qendrës së Botimeve për Diasporën, Ministrja e...
SiteLock