Monday, November 28, 2022
Home Tags Spitali i Kavajes

Tag: spitali i Kavajes

Karantinë në spitalin e Kavajës?/ Manastirliu i përgjigjet PD-së: Ngjarja po...

Deklaratën e Partisë Demokratike se qeveria ka ngritur një karantinë në spitalin e Kavajës, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e ka quajtur të ulët dhe politike....
SiteLock