Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Spartak Moskës dhe Napolit

Tag: Spartak Moskës dhe Napolit

“Spalletti palaçio!” Stuhi sulmesh ndaj teknikut italian, nga klubi Spartak i...

Ndeshja mes Spartak Moskës dhe Napolit u luajt nën borën e shumtë ruse, por stuhia e vërtetë shpërtheu vetëm pas bilbilit të fundit. Luciano...
SiteLock