Sunday, November 27, 2022
Home Tags Sotiraq bratko

Tag: sotiraq bratko

Ka luajtur qindra role të njohura në skenën shqiptare, por do...

Një nga aktorët më të njohur të skenës shqiptare ndër vite ëshë padyshim dhe Sotiraq Bratko. Ai ka luajtur shumë role në filmat shqiptarë...
SiteLock