Monday, November 28, 2022
Home Tags Sot

Tag: sot

Axhenda ndërkombëtare për ditën e sotme, 18 dhjetor 2020

Botë – Dita ndërkombëtare e migrantëve. Indi – Vizitë e ministrit britanik të Punëve të Jashtme, Dominic Raab. Britani e madhe – Dalja e “McCartney III”,...

Parashikimi i motit, e mërkurë 21 tetor

Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në gjysmën lindore të...

Me ngjyrën rozë dikur identifikoheshin meshkujt, por pse sot është e...

Është e integruar në mendjen tonë ta shohim ngjyrën rozë si ngjyrë për vajza dhe ngjyrën e kaltër për djem, e veçanërisht kur është...
SiteLock