Sunday, November 27, 2022
Home Tags Sms opozite

Tag: sms opozite

Protestat në vend/ Kreshnik Spahiu: Ka përgjime të shërbimit sekret se...

Kreshnik Spaiu ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin "Open", ku tha se opozita ka organizuar veprime dhe skenare në protestat për Klodian...
SiteLock