Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Slogan

Tag: slogan

Basha fillon vjedhjen pa u bërë “kryeministër”: Kopjon pa asnjë ndryshim...

Tashmë dihet kombëtarisht se kryetarit të Republikës së Re, Lulzim Basha, i pëlqen të flejë shumë gjumë dhe me punët e tij merret kunati...

Zbulohet slogani i fushatës elektorale të Partisë Socialiste

Partia Socialiste do të shkojë në zgjedhjet e 25 prillit me sloganin ‘’Shqipëria e ardhmja jonë’’  për të kërkuar një mandat të tretë qeverisës. Në...

Lufta e parullave/ Misteri i sloganeve të “fshehta” të PS, PD...

Nga Ylli Pata Edhe pse është herët për të nisur ofensivën finale për të kapur elektoratin që e konsiderojnë si “target”, gjithsesi duket se partitë...
SiteLock