Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Skender Haluci

Tag: Skender Haluci

Probleme me pasurinë, Vettingu shkarkon nga detyra kreun e Gjykatës së...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar ngë detyra kryetarin e gjykatës së Vlorës, Skënder Haluci. Sipas KPK-së, Haluci dhe bashkëshortja nuk justifikojnë blerjen e...
SiteLock