Saturday, December 3, 2022
Home Tags Skenar

Tag: skenar

Prokuroria zbardh detajet e rënda dhe skenarin që kishin përgatitur babë...

Mexhit Picari dhe Dhurata Saliaj kishin si qëllim ta vrisnin Kudret Saliajn. Ky është përfundimi i prokurorisë i deklaruar në seancën e sotme gjyqësore...

Rastet e reja me Covid po rriten me shpejtësi! Alimehmeti: Jemi...

Epidemiologu Ilir Alimehmeti shprehet se Shqipëria po arrin skenarin më të keq nga pandemia e COVID-19. Mjeku shprehet se sipas  Organizatës Botërore të Shëndetësisë...

Eksperti i Shëndetit Publik i kthehet Ramës dhe tregon skenaret mbi...

Ditën e djeshme, kryeministri i vendit, Edi Rama, ka pritur në Rinas kutinë me vaksina anti covid. Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho ka...

Zbardhet skenari italian: Gjithë futbollistët do të vaksinohen, të jetë me...

Në vendet e mëdha në mbarë botën ka nisur vaksinimi i popullatës për Covid-19 dhe tashmë ky hap merr një tjetër nivel. Nga Italia...

“Bolero në vilën e pleqve”, çmimi për skenarin më të mirë...

Filmi "Bolero në vilën e pleqve" me regji nga Spartak Pecani u shfaq këto ditë, në festivalin e filmit që zhvillohet në Varshavë, Poloni....

Pandemia në New York, parashikohet një skenar edhe më i egër

Emergjenca e pandemisë së koronavirusit parashikon një skenar edhe më të egër në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Në këto kushte, kryebashkiaku...

Bill Gates s’heq dorë nga skenaret e errëta dhe përhapjes së...

Jeta do të kthehet në normalitet pas pandemisë së virusit koronar vetëm kur të plotësohen dy kushte, kur të shfaqet gjenerata e dytë e...
SiteLock