Thursday, December 8, 2022
Home Tags Siti

Tag: siti

Gundogan shkatërron Liverpulin, Siti i Guardiolës thyen kampionët e Klopit

Ilkaj Gundogan ishte dje protagonist absolut i ndeshjes midis Liverpulit dhe Mançester Sitit, e cilësuar edhe si kryetakimi i xhiros së 22-të të Premier...
SiteLock