Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Sinpotikanet

Tag: sinpotikanet

Sinoptikanët: Moti ditët në vijim pritet të jetë me diell dhe...

Në Shqipëri dhe tërë rajonin tonë pritet të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira kalimtare. Më ngrohtë pritet në viset mesdhetare,...
SiteLock