Friday, December 9, 2022
Home Tags Sinoptikane

Tag: sinoptikane

Parashikimi 5 ditor i sinoptikanëve/ Ja çfarë pritet në këto qytete

Reshjet e forta të shiut janë vetëm fillimi i përkeqësimit të motit, pasi pritet të jenë më të forta gjatë ditës së diel dhe...
SiteLock