Thursday, December 1, 2022
Home Tags Sindroma down

Tag: sindroma down

Pas modeles që e quajtën të shëmtuar, Gucci punëson 18-vjeçaren me...

Firma e njohur e modës “Gucci” është vënë në qendër të kritikave, pas shfaqjes së spotit të fundit, ku modelet nuk duken dhe aq...
SiteLock