Friday, July 1, 2022
Home Tags Silvio berlusconi

Tag: silvio berlusconi

Italia voton sot Presidentin e ri/ Pas ikjes së Berlusconit, Draghi...

Sot në mesditë pritet të nisë raundi i parë i votimit për Presidentin e ri të Italisë, ku pas tërheqjes së Silvio Berlusconit, emri...

“Është një ferr i vërtetë”/ Berlusconi flet nga spitali: Jam duke...

“Është një ferr i vërtetë”. Kështu e ka përshkruar ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi koronavirusin, me të cilin po përballet prej disa ditësh. Në një bisedë telefonike...

Nga sportistët tek politikanët dhe artistët/ Kush janë personalitetet e prekura...

Sportistë, politikanë, artistë, nga Mbappé e Berlusconi te “The Rock”, kjo është një përmbledhje e personaliteteve të testuar pozitiv me COVID-19. Rastet e fundit: Silvio Berlusconi Ish-kreu...

Berlusconi: Kini kujdes nga komunizmi

Ish-kryeministri italian dhe drejtuesi i Partisë Forca, Silvio Berlusconi tha sot se Kina është kundër Perëndimit dhe ka një dëshirë për hegjemoni, dhe tha...
SiteLock