Home Tags Sherr

Tag: sherr

Tiranë/ Sherri mes policëve nisin hetimet për Rigers Iljazi dhe Vladimir...

Rigers Iljazi dhe Vladimir Laska janë dy efektivë policie në Tiranë të cilët janë referuar në prokurori për procedim për shkak se janë përfshirë...

Përleshje në Bregun Perëndimor, vriten 4 palestinezë

Të paktën katër palestinezë kanë mbetur të vrarë në përleshjet me forcat izraelite në kampin e refugjatëve Jenin në veri të Bregut Perëndimor të...

Shkoi me pistoletë në brez për të ndihmuar shokun në një...

Krist Çakalli, 37-vjeç, është arrestuar në Sarandë pasi është kapur nga uniformat blu teksa lëvizte me armë zjarri pistoletë me vete. Ndërhyrja në kohë...

Lushnje/ Sherr për pronën mes kushërinjve, dy vëllezërit marrin çiften dhe...

Me një bilanc tragjik është mbyllur sherri për pronën mes disa kushërinjve në fshatin Garunjas të Lushnjes, ku mbeti viktimë një person dhe u...

Sherri në Sarandë, arrestohet një nga truprojat e lokalit, nën hetim...

Një i arrestuar dhe 9 persona janë proceduar penalisht, pas sherrit mbrëmjen e djeshme te bar "Orange" në Sarandë. Mësohet se në pranga ka rënë...

Sherr me grushte pas koncertit të Noizyt te club ‘Orange’ në...

‘Orange Club’ është vendosur sërish në qendër të vëmendjes së opinionit publik. Një sherr masiv mes disa turistëve të huaj dhe sojeve të sigurisë...

Sherr në Llogara/ Një makine i zihet pritë dhe qëllohet me...

Detaje të rënda janë zbardhur nga sherri i ndodhur mbrëmjen e djeshmenë Llogara, ku u përfshinë disa persona. Në këtë sherr raportohet se janë...

EMRI / Parandalohet vrasja, arrestohet 30-vjeçari me precedent penal

Një sherr për motive të dobëta gati sa nuk ka përfunduar me vrasje në Maliq. Mësohet se 30-vjeçari Juxhin Qesaraka, ka tentuar të vrasë...

VIDEO/ Me grushte e shkopinj hekuri, sherr mes të rinjve në...

Dy vëllezër nga Kosova janë konfliktuar fizikisht me grushte dhe sende të forta me dy vëllezër me banim në Shëngjin të Lezhës. Në konflikt janë...

Sherr mes tre grave në një qendër estetike në Tiranë, shpallen...

Një trajtim në një qendër estetike, që do të duhej të shërbente si disa minuta qetësie, nuk ka rezultuar i tillë për tre gra...
SiteLock