Home Tags Riinfektime

Tag: riinfektime

Studimi më i fundit i publikuar në Oxford/ Alimehmeti jep lajmin...

Pandemia në vendin tonë vazhdon të prodhojë fatkeqësisht raste infektimesh të reja dhe viktimash. Me anë të një postimi në rrjetin social, Ilir Alimehmeti,...

Keni kaluar COVID-19? Mjeku Ilir Alimehmeti publikon studimin më të fundit...

Mjeku Ilir Alimehmeti ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë ata që kanë kaluar koronavirusin. “Të gjithë jemi të qartë që një infeksion...

“Dyshohet për variantin britanik dhe afrikan”, Silva Bino jep shifrën e...

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka informuar sot në një konferencë të jashtëzakonshme se ka dyshime se edhe në vendin tonë ka raste të riinfektimeve...

“Do të duhen masa të tjera”, Brataj: Nuk mendoj se ka...

Situata nga përhapja e koronavirusit është kritike. Tregues për Skënder Bratajn janë dhe thirrjet e qytetarëve drejt Urgjencës Kombëtare si dhe kërkesat e shtuara...
SiteLock