Home Tags Reshjet e shiut

Tag: reshjet e shiut

Pasojat e përmbytjeve në qarkun e Vlorës/ Prefekti: Po evidentojmë dëmet,...

Pasojat nga reshjet e shiut dhe prurjet e lumenjve të cilat përfshinë qarkun e Vlorës kanë sjellë dëme të konsideueshme edhe në Bashkinë e...

Reshjet në Shkodër! 150 hektarë tokë bujqësore përfshihen nga uji! Prefektja...

Reshjet e shiut që kanë përfshirë vendin, kanë vijuar që të shkaktojnë probleme në qarkun e Shkodrës. Si pasojë e reshjeve të shumta Përroi...

Moti i keq në vend/ ARRSH apel shoferëve: Këto janë akset...

Reshjet e dendura të shiut në të gjithë vendin kanë sjellë vështirësi në qarkullimin e automjeteve në shumë prej akseve rrugore. Në lidhje me...

VIDEO/Reshjet e shiut kanë krijuar një situatë të rrezikshme në Zall...

Partia Demokratike në një deklaratë zyrtare ka denoncuar se mbi një mijë banorë të zonës së Zall Bastarit në Tiranë kanë mbetur të bllokuar...
SiteLock