Home Tags Ray manaj

Tag: ray manaj

“Mbreti i ri” dhe “Më i mirë se Griezmann”, Manaj çmend...

Barcelona vazhdon përgatitjet për sezonin e ri. Dje u zhvillua ndeshja e parë miqësore ndaj Gimnastic, të cilën djemtë e Roland Koeman e fituan...
SiteLock