Home Tags Raste ditore

Tag: raste ditore

Shifra të ‘çmendura’ nga COVID-19 në rajon, 10 persona humbin jetën...

Një shifër e frikshme sa i përket viktimave nga COVID-19 është shënuar në Maqedoninë e Veriut, ku gjatë 24 orët e fundit kanë humbur...

Kosovë/ Kërcejnë shifrat, 1370 raste të reja dhe një i vdekur...

Vijon të mbetet i lartë numri i të infektuarve në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24-orët e fundit janë konfirmuar 1.370...

Rriten ndjeshëm rastet me COVID, 284 të infektuar në 24 orët...

Asnjë humbje jete, 4,201 testime, 284 raste të reja dhe 33 të shëruar në 24 orët e fundit. Njoftimi i ministrisë: Muaji Gusht do të jetë i...

Vijojnë të mbeten të larta infektimet me COVID-19, regjistrohen 149 raste...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 139 raste të reja ndërsa 1 person ka humbur jetë. Njoftimi i plotë: Muaji Gusht do...

Rriten rastet me COVID-19, 132 raste të reja, asnjë humbje jete...

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shënuar një rritje e numrit të të infektuarve. Nga  3601 testime të kryera në 24...

Kosovë/ Rritje e numrit të rasteve me Covid, ja sa persona...

IKSHPK ka njoftuar se në 24 orët e fundit, në Kosovë janë shënuar 28 raste të reja me Covid19, përcjell Bota sot. Sipas njoftimit në...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 23 raste të reja infeksioni në...

Ka shënuar rënie nga një ditë më parë numri i rasteve ditore të COVID të regjistruara në vend. Ministria e Shëndetësisë bën me dije...

Asnjë humbje jete nga COVID gjatë 24 orëve të fundit, 5...

Asnjë humbje jete dhe 5 raste të reja me COVID. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit i publikuar nga ministria e Shëndetësisë,...

COVID/ Sot asnjë humbje jete, 7 raste të reja

Gjirokastra, Dibra, Kukësi dhe Korça janë katër qarqet që tashmë e kanë fituar betejën me COVID, ku aktualisht nuk kanë asnjë rast të ri...

COVID19/ Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vend,...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 2803 testime nga të cilat kanë rezultuar pozitivë vetëm...
SiteLock