Home Tags Rama

Tag: rama

Deputeti Murrizi nuk përmban fjalorin, fyen Ramën dhe Bashën

Deputeti i Myslim Murrizi ka reaguar nëpërmjet një postimi në Facebook në lidhje me nismën e Ramës. Reagimi i plotë i Murrizit: Propagandë dhe demagogji të...

Rama-Basha ikin jashtë vendit, hapje krahu taktike për radikalizmin e Meta-Berishës

Nga Ardit Rada I vetmi akt i Ilir Metës që çuditi shqiptarët të premten mbrëma ishte nderimi i tij si Duçja teksa vendi pritet të...

Federica Mogherini, vizitë zyrtare në Tiranë

Përfaqësuesja e lartë për politikë të Jashtme në BE, Federica Mogherini do të jetë sot dhe nesër në Tiranë, në kuadër të Samitit të...

Ambasadori serb: Të rinjtë, urë e re bashkëpunimi mes Serbisë dhe...

Marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Serbisë kanë hyrë në një atmosferë të re bashkëpunimi dhe kjo falë klimës pozitive që është krijuar nga drejtuesit e...

Drejtorët e shkollave: Kryeministri Rama nuk na lëviz dot, ne jemi...

Nga Xhevo Gradica / Shumë drejtorë shkollash kanë shpotitur dyshimet lidhur me zëvendësimin e tyre për shkak të mospërmbushjes së detyrimeve institucionale. Kryeministri Edi...

Xhaxhi militanti bie në dashuri me Veronikën e shëndetit publik dhe...

Xhaxhi militanti këtë radhë erdhi tapë në redaksi. I ra derës së të gjithë komshinjëve dhe më pas ishte ulur në derën e redaksisë...
SiteLock