Home Tags Rama vucic

Tag: rama vucic

Analisti amerikan për REL: Afrimi i Ramës me Vuçiçin nuk është...

Afrimi i Edi Ramës dhe Alleksandar Vuçiqit nuk është “i shëndetshëm”, thotë për Radion Evropa e Lirë, Edward Joseph, ligjërues në Universitetin Johns Hopkins...

Çfarë është marrëveshja Rama-Vuçiç për Shengenin Ballkanik?

Nga Spartak Ngjela Esencialisht kjo është një ndërmarrje politike për t"i dhënë frymë Serbisë në një kohë kur asaj i ka dalë kundër historia. Serbia duhet...

“Neveri”, Spartak Ngjela reagon pas takimin Rama-Vuçiç-Zaev dhe nxjerr foton

Avokati i njohur Spartak Ngjela e cilëson si neveri takimin e sotëm që u zhvillua në Tiranë mes kryeministrit Rama, presidentit të Serbisë...
SiteLock