Home Tags Rama dhe Brataj

Tag: Rama dhe Brataj

Mjeku i Infektivit: Më shkarkuan nga puna! Hakmarrje e Ramës dhe...

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Allkja shprehet se shkarkimi i është komunikuar verbalisht, por ka refuzuar të lërë punën pa pasur...
SiteLock