Home Tags Rakete kineze

Tag: rakete kineze

Raketa kineze që ka dalë jashtë kontrollit, bie në tokë në...

Mbetjet e një rakete të madhe kineze që u lëshua në hapësirë javën e kaluar pritet të hyjnë në atmosferën tonë këtë fundjave dhe...
SiteLock