Home Tags Qytetare

Tag: qytetare

Rreth 2.300 qytetarë pritet që të kthehen në Maqedoni

Rreth 2.300 qytetarë të Maqedonisë në mbarë botën, kryesisht në vendet evropiane, kanë kërkuar të kthehen në vend përmes fluturimeve humanitare, dhe pas mbërritjes...

Për Lulzim Bashën që kërkon këshilla nga qytetarët!

Nga Alfred Peza Kryetari i Partisë Demokratike pasi la pas “revolucionin popullor” të 2 marsit, i është rikthyer sërisht turit të takimeve me qytetarët,...
SiteLock