Home Tags Qytetare

Tag: qytetare

Topalli, mesazh qytetarëve: Jemi kundër 3 kryetarëve, kalbesirës së jetës aktuale...

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim Jozefina Topalli në një postim në rrjete sociale ka folur sërish për zgjedhjet e 25 prillit. Topalli shpreh se...

Ndodh për herë të parë në vendin tonë/ Gjyqtari del sot...

Gjyqtari Bahri Shyti ka dalë ditën e sotme para Vettingut, por atij i është ofruar një mirëseardhje aspak e ngrohët. Për herë të parë,...

Kryeministri Rama flet hapur dhe jep mesazhin e rëndësishëm: E ndesh...

Kryeministri Edi Rama po prezanton sot programin për Shërbimet për Qytetarët dhe Biznesin. Gjatë fjalës së tij, Rama vuri në dukje sesi ka ndryshuar...

Edhe pak ditë na ndajnë/ Publikohet lista zyrtare e zgjedhësve për...

Plot 3,588,869 qytetarë kanë të drejtën e votës për zgjedhjet parlamentare të datës 25 prill. Ministria e Brendshme referuar të dhënave të gjendjes civile ka...

“Do na japësh ndonjë lek?”/ Monika Kryemadhi përballet me të papriturën...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u përball sot me një situatë të sikletshme teksa ishte në Kamzës ku po shpërndante fletëpalosje me programin me...

Grida Duma në fushatë për 25 Prillin, qytetarja e “detyron” të...

Drejtuesja politike e Partisë Demokratike për qarkun e Tiranës, Grida Duma në kuadër të fushatës elektorale, ditën e sotme ka vizituar sot një familje. Në një...

“Vampiri po na pi gjakun”! Basha me qytetarët: Gati plani për...

Kryetari i PD Lulzim Basha u takua me disa qytetarë në Tiranë në njësinë 4. Teksa bisedoi me një qytetare që ka kaluar COVID-in, Basha...

Ku të gjejmë një popull që do të zezën e vet?

Nga Frrok Çupi Qysh mbrëmë e tash e mbrapa, nuk ka mbet gja tjetër, veç të gjejmë atë popull që do të zezën e vet!,-...

Basha: Po vjen pranvera, do ta fshijmë Edi Ramën. Me mua...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbritur sot në terren në njësinë nr.7 në kryeqytet, ku ka dëgjuar nga afër shqetësime të qytetarëve...

Silva Bino i përgjigjet Metës, tregon si do të lajmërohen qytetarët...

Ekspertja e Institutit të Shëndetit Publik, Silva Bino ka reaguar pas një postimi të presidentit Meta, i cili shprehu shqetësimin e tij në lidhje...
SiteLock