Friday, January 27, 2023
Home Tags Qetsor gurra

Tag: qetsor gurra

Mori 4 mijë euro për të ngritur në gradë inspektorin! Gjykata...

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit te Organizuar ka komunikuar masat e sigurisë ‘Arrest ne burg’ për pedagogun e akademisë se policisë Qetsor...
SiteLock