Sunday, February 5, 2023
Home Tags Qetesi

Tag: qetesi

Meta ndryshim 180 gradë: Sot jam i qetë dhe po ruaj...

Ilir Meta ka harruar deklaratat për mprehje cfurqesh. Ditën e sotme qëndrimet e tij thuajse kanë ndryshuar 360 gradë duke u shfaqur i përmbajtur. Ai ka...

Celibashi: Situata e votimit është e qetë, udhëheqësit politikë dhe drejtuesit...

Tre orë pas nisjes së procesit të votimit, Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi thotë se situata është e qetë, ku janë konstatuar vetëm shumë...

Pas thirrjeve për dhunë, presidenti Meta justifikohet: Mesazhet e ashpra kanë...

Presidenti Meta në një komunikim live me gazetarin Enkel Demi foli rreth procesit të votimit. Meta tha se është kudo dhe se ai nuk...

Rrini disa çaste në ditë vetëm

Për një kohë të gjatë, qëndroni ulur në qetësi me veten tuaj, pa asnjë tjetër pranë. Relaksohuni tërësisht. Mos e lini televizorin apo muzikën...

Mos e stërlodhni trurin, 10 ide si të çliroheni nga mendimet...

Të mendosh shumë nuk duket edhe aq keq në pamje të parë, të mendosh është gjë e mirë apo jo? Por të mendosh më shumë...

Epidemiologu Alimehmeti apel të fortë qytetarëve: Rritja e stresit ul imunitetin,...

Mjeku Ilir Alimehmeti, thotë se shifrat në rritje të të prekurve me koronavirus janë normale, në një kohë që çdo virus respirator rritet me...

Kastriot Islami: Takova Metën në park kur po bëja ecjen e...

Kastriot Islami është shkëmbyer me Ilir Metën, ndërsa bënte ecjen e mëngjesit. Dhe ka mbetur i befasuar sa i qartë dhe i qetë  për vlerësimin...

Ndiheni të rënë moralisht? Ja çfarë duhet të bëni, sipas ekspertëve

Trishtimi ju pengon të jetoni mirë. Ju sigurisht keni të gjithë të drejtën të ndiheni të demoralizuar, por një gjendje e përhershme e vuajtjes...

Arti i ruajtjes së qetësisë: 5 strategji të mençura

1. Njihni kë kini përballë, por mbi të gjitha njihni veten Njohja e të tjerëve nënkupton mençuri, por njohja e vetes është një iluminim i...

Karantina iku, por paskemi qenë mirë kur ishim keq

Nga Azem Selmanaj Sot,në Rubrikën ”Mbaj mendjen e kokës,se më e mira do bëhet”,dua t’u kërkojë falje publike peshkatarëve të familjes time dhe peshkatarëve në...
SiteLock